E-Ticaret Sistemleri

İnternet dünyasındaki potansiyel müşteri sayısının gittikçe artması, markalar için internet üzerinden satış yapmayı zorunlu bir hale getirmiştir. Bir markanın internette güven vermesi ve satışlarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmesi ise başarılı bir e-ticaret sistemine sahip olmasına bağlıdır. Firmanızın gereksinimlerine göre özel olarak tasarlanmış e-ticaret sistemleri ile internette kolay ve güvenli bir şekilde ticari işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sunduğumuz e-ticaret sistemleri sayesinde bankalarla entegre bir şekilde çalışarak ödeme kolaylığı sağlayabilir, aldığınız siparişleri basit bir şekilde yönetebilir, ürünlerinizi çok hızlı bir şekilde listeleyebilirsiniz.

ERP-CRM

ERP (Kurumsal Kaynak Yönetimi) yazılımları işletmenizdeki bütün bölümler arasındaki koordinasyonu sağlayarak kaynaklarınızı verimli bir şekilde kullanmanıza olanak tanımaktadır. CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) yazılımları ise müşterilerinizle ilgili verileri kolay bir şekilde işleyerek müşteri sadakati ve memnuniyeti konusunda başarılı olmanızı sağlamaktadır. Beklentilerinizden yola çıkarak hazırlanan ERP ve CRM yazılımları ile hem zamandan hem de paradan tasarruf ederek firmanızın doğru adımlar atmasını sağlayabilirsiniz. Böylece firmanızın karşılaşacağı olası sorunların önüne geçebilir, mevcut sorunlar için de çok daha pratik bir şekilde çözümler üretebilirsiniz.

Mobil Uygulama

Özellikle cep telefonları ve tabletlerin hayatımızda daha fazla yer edinmesiyle mobil uygulamalar daha fazla önem kazanmaya başlamıştır. Mobil uygulamalar ile hedef kitleler, markaya daha kolay bir şekilde ulaşabilmekte ve hizmetlerinden daha hızlı ve pratik bir şekilde faydalanabilmektedir. İhtiyaçlarınızın ve müşteri beklentilerinin ayrıntılı bir şekilde analiz edilmesinin ardından sunduğumuz kullanıcı dostu mobil uygulama çözümleri ile markanızı mobil dünyanın lideri yapabilirsiniz. Bütün mobil platformlara uyumlu olarak tasarladığımız başarılı bir arayüze sahip uygulamalar sayesinde siz de çok geniş bir müşteri profili oluşturma şansına sahip olabilirsiniz.

Web Sitesi İçerik Yönetim Sistemi

İçerik yönetim sistemleri, kullanıcıların kodlamalarla uğraşmadan kolay ve güvenilir bir şekilde internet sitelerine içerik girmelerine olanak tanımaktadır. Firmalar bu yöntemle zamandan ve paradan tasarruf ederek sitelerini güncel tutma fırsatını yakalamaktadır. Kurumların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak özel olarak tasarladığımız içerik yönetim sistemleri ile siz de daha az maliyetle daha fazla güncelleme yapılabilen, kullanımı kolay, ziyaretçi dostu internet sitelerine sahip olabilirsiniz.