Web Site

Potansiyel bir müşteriyi cezbetmenin ilk aşaması başarılı ve ilgi çekici bir web sitesine sahip olmaktır. Başarılı bir web sitesi için firma ihtiyaçlarının, hedef kitlenin ve amaçların iyi bir şekilde belirlenmesi ve bu doğrultuda bir planlama yapılması gerekmektedir. Yapılan değerlendirmeler sonucunda şirketiniz için en uygun web sitesini tasarlayarak hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Sunmuş olduğumuz yaratıcı çözümlerle müşterilerinizin sitenizde daha fazla zaman geçirmesini, ürünlerinizi satın almasını ve yaptığınız yatırımların kȃra dönüşmesini sağlıyoruz.

UI/UX Tasarımı

Bir internet sitesinin başarılı kodlarla yazılmış olmasının yanı sıra, sade ve yaratıcı bir arayüze sahip olması ve bu arayüzün basit, kullanışlı ve keyifli bir deneyim yaşatması da çok önemlidir. İşte bu ihtiyaçların sonucunda son dönemde UI (kullanıcı arayüzü) ve UX (kullanıcı deneyimi) çalışmaları hayli önem kazanmaya başlamıştır. UI ve UX çalışmaları konusundaki uzman ekibimiz müşterilerinizin beklentisini en iyi şekilde analiz ederek, en ideal kullanıcı arayüzünü tasarlamakta ve en iyi kullanıcı deneyimini yaşatarak ziyaretçilerinizin sitenizi daha kolay bir şekilde kullanmasına ve sitenizde daha uzun zaman geçirmesine olanak tanımaktadır.

Kurumsal Kimlik Kılavuzu

Markaların ve firmaların kurumsallaşma sürecindeki en büyük yardımcılarından biri olan kurumsal kimlik kılavuzu, üzerinde titizlikle çalışılması gereken konuların başında gelmektedir. Bu kılavuz ile firmalar, kurumsallık konusunda devamlılık ve standart sağlayarak başarıya emin adımlarla yürümektedir. Firmamız size yol haritası olacak kurumsal kimlik kılavuzunu hazırlayarak; ihtiyacınız olabilecek fatura tasarımı, kartvizit, antetli kağıt, cd tasarımları, bardak altlığı, ajanda, bloknot, promosyon ürünleri gibi her türlü materyalin kurum içindeki ve şubeler arasındaki devamlılığını ve standardını sağlamanıza ve kurum imajınızı sağlamlaştırmanıza yardımcı olmaktadır.

Marka Konumlandırma

Markanızın sektör içindeki rakiplerinden ayırt edilmesi için müşterilerinizin zihninde markanızla ilgili olumlu izler bırakıp, ihtiyaç halinde sizin markanıza yönelmesini sağlamanız çok önemlidir. Bunun için özenli bir marka konumlandırma çalışması planlamanız gerekmektedir. Sunduğumuz marka konumlandırma hizmeti ile detaylı bir pazar ve rekabet analizi yapılarak müşterilerinizin beklentileri ve ihtiyaçları en doğru şekilde belirlenmektedir. Yapılan analizlerin ardından stratejiler ortaya konmakta, marka için en uygun metinler ve sloganlar hazırlanarak müşterilerin zihninde markanın güçlü yönlerinin olumlu bir şekilde yer edinmesi sağlanmaktadır.

Logo Tasarımı

Başarılı şekilde ortaya çıkarılmış bir logo tasarımı ile amaçlarınızı ve hizmetlerinizi hedef kitlenize en iyi şekilde yansıtma imkanına sahip olabilirsiniz. Logo tasarımı için profesyonel bir destek almanız logonuzun beklentilerinizi karşılaması için çok önemlidir. Etkili bir logo ile kurumsal kimliğinize çok büyük katkılarda bulunabilirsiniz. Uzman kadromuzla sunmuş olduğumuz logo tasarımı hizmetiyle kaliteli ve kurumsal kimliğinizi en sade şekilde yansıtan bir logoya sahip olabilir ve amaçlarınızı net bir şekilde müşterilerinize iletebilirsiniz.