Mikro Web Site

Firmaların sitelerindeki ürün ve hizmetler içerisinden öne çıkarmak istedikleri ürün ve hizmetlerle ilgili özel olarak hazırlanan küçük, hatta bazen tek sayfalık olabilen internet sitelerine ‘mikro web site’ denmektedir. Hazırlanan mikro siteler sayesinde firmalar müşterilerine ürün ve hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi sunma şansına sahip olmaktadır. Mikro siteler aynı zamanda SEO amaçlı kullanılması sayesinde internet sitesinin arama motorlarında üst sıralara yükselmesine, akılda daha kalıcı olmasına ve firmanın kurumsallığına katkı sunmaktadır. Eğer sizin de internet sitenizde öne çıkarmayı hedeflediğiniz ürün veya hizmetleriniz varsa mikro web sitesi tasarımlarımızdan faydalanabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz eşliğinde ihtiyaçlarınız ve beklentilerinize yönelik hazırlayacağımız mikro web siteleri ile internet sitenizi ve ürünlerinizi daha fazla ziyaretçiye daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

SEO

Arama motorları, hilelerle kandırılacak kadar basit algoritmalardan oluşmuyor. Bu nedenle sitenizin daha çok kişi tarafından ziyaret edilmesini istiyorsanız SEO çalışmalarına önem vermeli, doğal yollardan sitenizin sıralamasını yükseltmek için çözümler bulmalısınız. Zorlu ve uzun bir süreç olan arama motoru optimizasyonu sürecinde profesyonel bir destek almak işinizi hayli kolaylaştıracaktır. Gerçekleştirdiğimiz SEO çalışmaları ile müşterilerimizin internet sitelerini; arama motorlarıyla dost, daha fazla ziyaretçi çeken ve daha fazla kazandıran internet sitelerine dönüştürüyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

İnsanların vakitlerinin büyük bir kısmını geçirdiği sosyal medya platformları, firmaların reklam ve tanıtım çalışmaları için önemli bir yere sahiptir. Günümüzde Facebook, Twitter, Instagram gibi pek çok farklı sosyal medya mecrası kurumlar için en güçlü pazarlama alanları olarak görülmektedir. Doğru bir sosyal medya yönetimi; bir kurumun marka bilinirliğini, güvenilirliğini, müşteri sayısını artırmak adına çok önemli bir rol üstlenmektedir. Uzman kadromuz tarafından verilen profesyonel sosyal medya yönetimi hizmeti sayesinde en doğru stratejileri uygulayarak markanızı sosyal medyada en iyi şekilde tanıtabilir ve isminizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Dijital Reklam Yönetimi

İnternet dünyasındaki reklam çalışmalarının ne kadar büyük bir etkiye sahip olduğu firmalar tarafından artık daha iyi biliniyor. Bunun farkına varan firmalar; Google, Yandex, Facebook, Instagram gibi platformlarda dijital reklam kampanyaları için daha büyük yatırımlar yapıyor. Yürütülen reklam çalışmalarının başarıya ulaşması için, markanın ihtiyaçlarının doğru bir şekilde belirlenmesi ve sürecin başarılı bir şekilde yönetilmesi çok önemlidir. İşte bu noktada firmalar bir uzman desteğine ihtiyaç duymaktadır. Dijital reklam yönetimi konusunda bütün bilgi ve birikimimizle markanızı en iyi şekilde tanıtmak için bizden destek alabilir ve hedeflediğiniz müşteri potansiyeline kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.